0 539 691 69 48

İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın

İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim1İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim2İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim3İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim4İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim5İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim6İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim7İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim8İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim9İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim10İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim11İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim12İzmir’in En Güzel kızı Ukraynalı SEDA ile Tanışın - Resim13

İlan Detayları

  • Listelenmiş: 24 Nisan 2018 03:45
  • Süre sonu: Bu ilanin süresi doldu

Açıklama

Her erkeğin rüyalarını süslemekteyim ve ismim SEDA. 20 yaşında 52 kiloda 1.70 boyunda Ukrayna asıllı ve seks konusunda oldukça tecrübeli olduğumu biliyorum. Kondomsuz kalmıyorum. Anal yok. Grup var. Fetiş var. Benimle tanışmak istiyorsanız ve profil resmimde gördüğünüzde içinizde arzularınız harekete geçmişse, hemen randevu alabilirsiniz. Hayal ettiğinizden daha güzel ve beklentinizin üzerinde olan cinsellikle ilgili ilişkileri ve birliktelikleri sizlere yaşatmaktayım. Benimle tanışmak ve birlikte güzel vakit geçirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin.

Fiziki olarak sizleri de memnun edeceğime inanıyorum. İstediğiniz kriterlere sahip bir bayan olduğumu düşünüyorum. Oldukça doğal bir vücudum olduğu için görür görmez sizin de etkileneceğinizden eminim. Sizler de isteklerinize ve arzularınıza göre hareket etmemi benden isteyebilirsiniz. Bunu sizleri memnun etmek için ve yüzünüzü güldürmek adına gerçekleştiriyorum. Benden beklediğinizden fazlasını alabilir ve bu sayede unutamayacağınız anları yaşayabilirsiniz.

Keyfini sonuna kadar yaşamak isteyeceğiniz bu unutulmaz anlar için sizleri beklemekteyim. Görüşmelerimi EVLERİNİZDE ve OTELLERDE yapmaktayım. Yakışıklı partnerlerimle güzel bir gece geçirmek için hazırım.

TELEFON: 0 539 691 69 48

İlan ID: 408596a24b8228c1

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....